دفتر نماینده شهرستان برخوار
نماینده شهرستان برخوار و شاهین شهر - میمه
وصیت نامه شهدا

حدیث

آیا میدانستید

لينکستــــــــــــــان
آدرس وب سايت سازمانها و ارگانهای دولتی
هیئت حضرت محسن ابن علی ع شهر دستگرد برخوار

سامانه پیامک شهرداری دستگرد با شماره 30004830483031 و 5000298545 آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما همشهریان گرامی می باشد


روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر دستگرد

شهر اسلامی
شهرهویت بخش

کسب هویت مطلوب و رهایی از بحران زا، از دغدغه های مطرح در حوزه معماری مسکن معاصر است . به منظور دستیابی به این مهم ، پرداختن به مبانی و اصول مطرح در معماری و شهرسازی اسلامی و کاربردی کردن آن جهت بهره گیری در مسکن معاصر ضروری است و باید جنبه های کیفی و کمی فضا سازی در معماری و شهرسازی اسلامی ، باتوجه به نیازهای فطری و اجتماعی انسان معاصر مورد تحلیل قرار گیرد . همچنان که اسلام در پی معرفی هویتی خاص برای انسان بوده است همه زورمداران و مستکبران تاریخ در صدد بوده اند تا هویتی را برای انسان تعریف کنند که امکان استعمار او وجود داشته باشد . امروزه « بحران هویت » به عنوان یکی از معضلات « انسان معاصر » در همه جوامع بشری مطرح است

مراسم استقبال از امام جمعه شهر دستگرد

به اطلاع عموم مردم شهرستان برخوار و شهید پرور شهر دستگرد می رساند که مراسم استقبال از امام جمعه شهر دستگرد در روز جمعه مورخ 22/01/92 راس ساعت 11 صبح از آستان مقدس امامزاده ادهم (ع) دستگرد شروع و اقامه نماز جمعه در مصلی گلزار شهداء(بهشت عباس ) به امامت حجت الاسلام سیدمصطفی عاملی برگزار می شود . لذا خواهشمند است در این نماز عبادی و سیاسی شرکت کسترده داشته باشیند .

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر دستگرد 

السلام علیک یا فاطمه الزهراء(س)

 شهادت مضلومانه حضرت فاطمه الزهراء را تسلیت عرض می نمائیم .

الا ای چاه یارم را گرفتند

گلم ، باغم ، بهارم را گرفتند

میان کوچه ها با ضرب سیلی

همه دار و ندارم را گرفتند

شهادت حضرت فاطمه(س) تسلیت باد

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر دستگرد     

السلام علیک یا فاطمه الزهراء(س)

 سال 1393 مبارک باد

سال 1393 را که ازطرف مقام معظم رهبری سال اقتصادوفرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده را گرامی میداریم و این سال را به رهبر معظم و ریاست جمهوری و خانواده محترم شهداء جانبازان ایثارگران آزادگان و مردم شهید پرور شهر دستگرد تبریک عرض می نمائیم .

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر دستگرد

هفته درختکاری مبارک باد

مراسم درختکاری در روز چهارشنبه مورخ 14/12/92 با حضور تعدادی از دانش آموزان آمادگی نسیم بهشت در پارک میلاد برگزار گردید و مقرر است در روز شنبه مورخ 17/12/92 با حضور دانش آموزان مقاطع دبیرستان و راهنمائی راس ساعت 9 صبح در محل پارک میلاد برگزار گردد .درخت زندگیتان همیشه سبز سبز باشد .

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر دستگرد

جشن دانش آموزان دبستان شهید رفیعی دستگرد :

جشن دانش آموزان دبستان شهید رفیعی دستگرد با حضور دانش آموزان و اولیاء آنها و مسئولین شهر در ورزشگاه شهر دستگرد برگزار گردید .

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر

چمن کاری و احداث ورزشگاه شهدای دستگرد

با پیگیری جناب آقای شیخ حسین خادمی چمن ورزشگاه شهدای دستگرد در حال کشت می باشد و همچنین زمین جنب آن جهت بازی تنیس خاکی در حال آماده سازی می باشد . لذا از کلیه دست اندر کاران که در احداث این ورزشگاه همکاری نموده اند تقدیر و تشکر بعمل می آید .
                                                         روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر 

گاوداری قدیم ورثه علی سعیدی فر تخریب شد :

بر اساس توافق بعمل آمده با وراث علی سعیدی فر گاوداری قدیم آنها که در منطقه مسکونی شمال شرقی قرار داست مورد تخریب قرار گرفت و معوض آن به وراث واگذار گردید .

                                  روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر

جلسه هم اندیشی کشاورزان شهر دستگرد

در روز جمعه مورخ 92/12/09 با حضور نماینده محترم مجلس شورای اسلامی و اعضاء محترم شورای شهرو تعدادی از کشاورزان محترم و اعضاء محترم شورای مشورتی نماینده در دفتر شورای شهر تشکیل گردید که پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی اتخاذ گردید که مقرر گردید گروهی به نمایندگی از کشاورزان شهر جهت پیگیری بیمه ، فروش محصولات و خرید مواد اولیه انتخاب گردند و با نماینده همکاری لازم را داشته باشند تا بتوان با رایزنیهابا وزراء اقدامات لازم را بعمل آورد .        

                                           روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر

مردم شهید پرور شهر دستگرد                                                                 مردم همیشه در صحنه دستگرد

آفرین بر این همت بالای شما واقعاً گل کاشتیند .

بدینوسیله شهردارو اعضاء شورای اسلامی شهر مراتب تقدیر و تشکر را از شما در حماسه راهپیمائی 22 بهمن بعمل می آورند و امیدوارند که همچون گذشته در تمام صحنه ها همین طور حضور داشته باشیند و پشتیبان ولایت فقیه و خط امام و رهبری باشیند و سلامتی شما را از درگاه خدامند متعال خواستاریم .

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر دستگرد

بانک انصار شعبه شهرستان برخوار در شهر دستگرد افتتاح گردید .

به مناسبت ایام الله دهه فجر بانک انصار شهرستان برخوار در شهر دستگرد افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت . که این افتتاحیه با حضور نماینده محترم مجلس شورای اسلامی و معاونت محترم سرپرستی و کارکنان بانک انصار و مردم شهر دستگرد انجام پذیرفت .
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر دستگرد

دهه فجر بر فجر آفرینان مبارک باد .

ضمن عرض تبریک به مناسبت ایام الله دهه فجر ، بدینوسیله به اطلاع عموم می رساند که ستاد دهه فجر دستگرد برنامه های این ایام را به شرح ذیل اعلام می نماید .

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر دستگرد